USWDS Ckeditor Integration (3.0.2) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Next
it: Successivo

en: Prefix
it: Prefisso

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Remove item
it: Elimina elemento

en: Add item
it: Aggiungi voce

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Heading
it: Intestazione

en: body
it: corpo

en: Columns
it: Colonne

en: Embed
it: Integra

en: Paragraphs
it: Paragrafi
