USWDS Ckeditor Integration (3.1.1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
