USWDS Ckeditor Integration (3.1.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Body
cs: Text

en: Next
cs: Další

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Heading
cs: Záhlaví

en: body
cs: tělo

en: Columns
cs: Sloupce

en: Embed
cs: Vložit

en: alert
cs: upozornění
