USWDS Ckeditor Integration (3.1.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Remove
th: เอาออก

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add item
th: เพิ่มเมนูย่อย

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Mobile
th: มือถือ

en: alert
th: ตื่นตัว

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
