USWDS Ckeditor Integration (3.2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Next
fa: بعدی

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Remove item
fa: برداشتن آیتم

en: Add item
fa: افزودن آیتم

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Heading
fa: عنوان

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Alerts
fa: اخطارها

en: alert
fa: اخطار
