USWDS Ckeditor Integration (3.2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: alert
gu: ચેતવણી
