USWDS Ckeditor Integration (3.2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: Prefix
sk: Predpona

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Heading
sk: Nadpis

en: Mobile
sk: Mobil

en: body
sk: telo

en: Embed
sk: Vložiť

en: alert
sk: upozornenie
