USWDS Ckeditor Integration (3.2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Next
te: తరువాత

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: alert
te: హెచ్చరిక
