USWDS Ckeditor Integration (3.1.4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: body
eu: gorputza

en: alert
eu: erne
