USWDS Paragraph Components (1.0.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Image
oc: Imatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Warning
oc: Avertiment

en: Current
oc: Actual

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
