USWDS Paragraph Components (2.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Info
te: సమాచారం
