USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Error
kk: Қате

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме
