USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Error
sl: Napaka

en: Header
sl: Glava

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki
