USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Left
bo: གཡོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
