USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta3) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Body
ht: Kò

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
