USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Text
th: ข้อความ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Warning
th: การเตือน

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Info
th: ข้อมูล

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
