USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta4) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Body
af: Teks

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Error
af: Fout

en: Header
af: Hoof

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
