USWDS Paragraph Components (2.1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Error
be: Памылка

en: Header
be: Загаловак

en: Warning
be: Увага

en: Current
be: Бягучы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: Apply
be: Ужыць
