USWDS Paragraph Components (2.1.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Error
sk: Chyba

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Centered
sk: Na stred

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Current
sk: Aktuálny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Apply
sk: Použiť

en: Text Field
sk: Textové pole

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
