USWDS Paragraph Components (2.1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Image
ru: Чурук

en: Default
ru: Ниити

en: Error
ru: Алдаг
