USWDS Paragraph Components (2.2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Error
sr: Грешка

en: Sort by
sr: Сортирај по
