USWDS Paragraph Components (2.2.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո
