USWDS Paragraph Components (2.2.2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Error
my: အမှား

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
