USWDS Paragraph Components (2.2.4) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Error
lv: Kļūda

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Current
lv: Pašreiz

en: Desc
lv: Dilst.

en: Button
lv: Poga

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
