USWDS Paragraph Components (2.2.5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Error
bs: Greška

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
