USWDS Paragraph Components (2.2.5) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Text
cy: Testun

en: Error
cy: Gwall

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Header
cy: Pennawd

en: Current
cy: Cyfredol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
