USWDS Paragraph Components (2.3.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Error
eo: Eraro

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Desc
eo: malkreske

en: Button
eo: Butono

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
