USWDS Paragraph Components (2.3.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો
