USWDS Paragraph Components (2.3.0) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Text
nl: Tekst

en: Error
nl: Fout

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Current
nl: Huidige

en: Desc
nl: Aflopend

en: Button
nl: Knop

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Apply
nl: Toepassen

en: Auto
nl: Automatisch

en: Text Field
nl: Tekstveld

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Item Title
nl: Item titel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Bordered
nl: Omrand

en: Cards
nl: Kaarten

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.
