USWDS Paragraph Components (2.3.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Error
ug: خاتالىق

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: - All -
ug: ھەممىسى
