USWDS Paragraph Components (2.3.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Error
ast: Fallu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
