USWDS Paragraph Components (2.3.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Error
am: ስህተት

en: Header
am: ራስጌ

en: Sort by
am: ደርድር
