USWDS Paragraph Components (2.3.3) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: Error
bg: Грешка

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Button
bg: Бутон

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси
