USWDS Paragraph Components (2.3.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: Error
si: දෝෂය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
