USWDS Paragraph Components (2.4.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Error
eu: Errorea

en: Header
eu: Goiburua

en: Warning
eu: Kontuz

en: Current
eu: Unekoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Button
eu: Botoia

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Info
eu: Informazioa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Text Field
eu: Testu eremua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
