USWDS Paragraph Components (2.4.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд
