USWDS Paragraph Components (2.4.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Error
ku: هەڵە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Info
ku: زانیاری
