USWDS Paragraph Components (2.4.1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text
et: Tekst

en: Error
et: Viga

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Current
et: Praegune

en: Desc
et: Kahanev

en: Button
et: Nupp

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Item Title
et: Toote pealkiri

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.
