USWDS Paragraph Components (2.4.1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Text
hr: Tekst

en: Error
hr: Greška

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Current
hr: Trenutno

en: Desc
hr: Silazno

en: Button
hr: Gumb

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
