USWDS Paragraph Components (2.4.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Error
km: កំហុស

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Info
km: ព័ត៌មាន
