USWDS Paragraph Components (3.1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Warning
oc: Avertiment

en: Sort by
oc: Triar per

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
