USWDS Paragraph Components (3.1.0) - en to gd translation catalogue (11 entries)

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Image
gd: Dealbh

en: Default
gd: Bun-roghainn

en: Error
gd: Mearachd

en: Warning
gd: Rabhadh

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Left
gd: Clì

en: Right
gd: Deas

en: Info
gd: Fiosrachadh
