U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Image
da: Billede

en: Text
da: Tekst

en: Off
da: Afbrudt

en: Columns
da: Kolonner

en: Column
da: Kolonne
