U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Image
et: Pilt

en: Text
et: Tekst

en: Off
et: Väljas

en: Columns
et: Veerud

en: Column
et: Tulp
