U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Image
he: תמונה

en: Text
he: טקסט

en: Off
he: כבוי

en: Columns
he: עמודות

en: Column
he: עמודה
