U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Image
hu: Kép

en: Text
hu: Szöveg

en: Off
hu: Ki

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Column
hu: Oszlop

en: First column
hu: Első oszlop

en: Second column
hu: Második oszlop

en: Third column
hu: Harmadik oszlop
