U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Image
be: Малюнак

en: Text
be: Тэкст
