U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Text
fr: Texte

en: Off
fr: Désactivé

en: Columns
fr: Colonnes

en: Column
fr: Colonne

en: Accordion
fr: Accordéon

en: Accordion Item
fr: Élément d'accordéon
