U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Image
gl: Imaxe

en: Text
gl: Texto

en: Off
gl: Desactivado

en: Column
gl: Columna
