U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Text
gu: લખાણ

en: Columns
gu: સ્તંભો
